تور مجازی نمای 360
تور مجازی رستوران ها و تالار ها

مزایای تور مجازی برای رستوران ها و تالار ها

به نظر شما طراحی تور مجازی برای کاربرانی که میتوانند با بازدید مجازی از تالار یا رستوران شما در آن گردش کنند و بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی از امکانات و سالن های شما دیدن کنند چه مزایای برای کسب و کار شما دارد؟

کاملا مشخص است که تور مجازی به کسب و کار شما رونق می بخشد.

چند مورد برای معرفی مزایای تور مجازی برای رستوران ها و تالار ها را نام می بریم :

1- مشتری شما قبل از حضور فیزیکی در تالار و یا رستوران شما می تواند بصورت مجازی در آن گردش کند و با امکاناتتالار و رستوران شما در هر ساعت از شبانه روز آشنا شود.

2- تور مجازی پدیده ای است نوپا که اکثر برند های برتر و معروف از تور مجازی برای معرفی هر چه بیشتر و بهتر مجموعه خود استفاده می کنند و شما نیز می توانید با سفارش طراحی و اجرای تور مجازی از این پدیده نوین تبلیغاتی استفاده نمایید و از رقبای خود پیشی بگیرید و باعث افزایش اعتبار و محبوبیت خود شوید.

3- برندینگ : شما میتوانید با استفاده از تبلیغات و خدماتی نوین به اسم تور مجازی نام خود را در ذهن کاربران خود حک کنید.

4- آپدیت بودن : در حال حاضر اکثر تالارها و رستوران ها به این سمت پیش رفته اند که از تور مجازی برای تبلیغات و خدمات رسانی بهتر به کاربران خود استفاده کنند و به نوعی به روز بودن و متفاوت بودن خود را نمایش دهند و چرا شما از این ابزار موثر بهره نگیرید؟!

5- دارا بودن تور مجازی به عنوان یکی از معیار ها برای امتیاز دهی به رستوران ها معرفی شده است و شما با داشتنتور مجازی میتوانید رنک بهتری را برای کسب و کار خود بدست آورید.

6- میتوانید با تور مجازی به جذب مشتری بیشتر و حفظ مشتریان فعلی بپردازید.

7- میزان بازدید دقیق از تور مجازی شما همواره در دسترس شماست و می توانید با بررسی آمار ها برای طراحی های آینده اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

عکاسی پانوراما و تولید تور مجازی رستوران ها و تالار ها (نمای 360 درجه از محیط فیزیکی) مناسب برای رستوران ها و تالار ها پیشرو که دارای امکانات سخت افزاری و محیط فیزیکی مناسب هستند.